AKTUALNOŚCI

Świętowaliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości
12.11.2010

W dniu 11 listopada o godz. 10:00 rozpoczęły się w OSK Otwarte Mistrzostwa Podzamcza w Tenisie Stołowym, które były inauguracją tegorocznych obchodów Dnia Niepodległości. Mistrzostwa zorganizowane zostały pod patronatem Rady Miejskiej Wałbrzycha, która również ufundowała nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Zawodnicy wykazali się doskonałym przygotowaniem prezentując bardzo wysoki poziom.

Punktualnie o godz. 12:00 złożona została okolicznościowa wiązanka kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości przy Al. Podwale. W uroczystości brała udział delegacja ze Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" oraz tradycyjnie zawodniczki i zawodnicy XI Crossu Niepodległości o Puchar Ministra Sportu. Bieg rozegrany został w kilku kategoriach wiekowych. Nagrody dla zwycięzców wręczali m.in. Marek Henczka, Tadeusz Choczaj, Janusz Paprocki oraz Włodzimierz Palusko.