AKTUALNOŚCI

  
 

Różnorodność zajęć w OSK
16.07.201

W pierwszej połowie lipca zorganizowaliśmy wiele działań w ramach realizacji projektu Moja Natura, który jest laureatem Konkursu Grantowego "Po Stronie Natury". (Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia a grant ufundowała Firma Żywiec Zdrój). Odbyły się pierwsze warsztaty ekologiczne i piesza wycieczka edukacyjna do Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Te działania prowadzone były przez pracowników Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Na bieżąco prowadzone są zajęcia plastyczne i warsztaty fotograficzne, które mają na celu doskonalenie umiejętności przyszłych uczestników konkursów plastycznych i fotograficznych.

W zakresie profilaktyki i bezpieczeństwa podczas wakacji odbyły się prelekcje przedstawicieli: Straży Miejskiej, Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Policji w Wałbrzychu, Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Działu Profilaktyki Uzależnień i Interwencji Kryzysowej MOPS-u.
Zorganizowane były sportowe turnieje i zabawy ruchowe. Największą popularnością cieszyła się gra w palanta i cymbergaja. Podczas sprzyjającej pogody dzieci korzystały z naszego baseniku. Sportowe emocje towarzyszyły podczas kibicowania kolarzom podczas II etapu Tour de Pologne.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 


 

do góry  |