AKTUALNOŚCI

  
 

Konkurs plastyczny „Aktywne i bezpieczne wakacje” rozstrzygnięty 
24.08.2018 

W dniu 22 sierpnia 2018 roku, w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  laureatom konkursu plastycznego „Aktywne i bezpieczne wakacje”. Był to ustalony wcześniej dzień „niebieski” i taki kolor dominował w OSK.

Pomysłodawcą i współorganizatorem organizatorem konkursu była Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Wałbrzychu. Rozstrzygnięcie konkursu było zwieńczeniem wzajemnej wakacyjnej współpracy, podczas której przedstawicielki PSSE przeprowadziły z dziećmi pogadanki na temat niebezpieczeństw i zagrożeń mogących pojawić się podczas wakacji.

Do konkursu zgłoszono 107 prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć w OSK.

Nagrody otrzymali:

Blanka Maj, Emilka Magiełda, Aniela Wilk, Kornelia Magiełda, Tosia Jadczyk, Patrycja Heczko, Natalia Tórz, Alicja Bartczak, Amanda Żywicka, Oliwia Świątek, Maja Gąszczak, Julia Partyńska, Marysia Górska i Alicja Kwiatek.

Wyróżnienia otrzymali:

Martyna Pastuszko, Blanka Kraińska, Olek Pernej, Kamila Szczęsna, Amelia Szczęsna, Natalia Partyńska, Paulina Partyńska i Zosia Gubała.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki, słodycze i dyplomy. Wystawa prac uczestników konkursu udostępniona będzie do 15 września br. w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu.

 

   

   

   

   

   

  

 


 

do góry  |