AKTUALNOŚCI

  
 

Festyn na 40-lecie SM Podzamcze 
24.09.2018 

W dniu 22 września z okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbył się festyn rekreacyjny. Mnóstwo przygotowanych przez organizatorów atrakcji zapewniło uczestnikom wspaniałą zabawę i wiele niezapomnianych wrażeń.

Wśród zgromadzonej publiczności zachwyt wzbudziły występy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14, które zorganizowane zostały w ramach Dnia Przedszkolaka. Następnie na scenie zaprezentował się zespół Nikodem wykonując znane i lubiane piosenki. Przy wielkim aplauzie publiczności wystąpiła kapela góralska Janicki.

Oryginalne folklorystyczne rytmy zachęciły zgromadzonych widzów do wspólnej zabawy tanecznej.

Dla najmłodszych prowadzone były liczne zabawy przez grupy animatorów. Dzieci bardzo chętnie uczyły się puszczania dużych mydlanych baniek i brały udział w konkursach sprawnościowych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko z dmuchanymi urządzeniami zabawowymi. Każdy mógł zaprezentować swój wokalny talent podczas zabawy karaoke z przebojami Czerwonych Gitar. Natomiast na stoisku Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej udzielane były porady i sposoby dotyczące aktywnego i zdrowego stylu życia. W ramach poczęstunku serwowano znakomity bigos i pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem.

Podczas festynu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Kolorowe osiedle”. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody, m.in. porcelanowe kubki z wizerunkami autorskich prac.

Na zakończenie imprezy wystąpił zespół The Postmen - jedyny oryginalny i najpopularniejszy zespół coverowy The Beatles w Polsce. Pomimo zmroku i niskiej temperatury koncert rozgrzewał zgromadzoną publiczność, która wielokrotnie bisowała nie pozwalając zespołowi zakończyć wykonywanie znakomitych szlagierów.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
 

 


 

do góry  |