AKTUALNOŚCI

  
 

Konkurs fotograficzny „Zostań w domu” 
25.03.2020

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu zawiesił wszystkie zaplanowane zajęcia i imprezy.

 

Nie oznacza to jednak, że ten szczególny i trudny dla nas wszystkich czas „domowej kwarantanny” musi być czasem straconym!

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „Zostań w domu”, którego współorganizatorem jest Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Wałbrzych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografie (maksymalnie 2 szt.) przedstawiające czynność, którą wykonujesz podczas pobytu w domu. Fotografie należy przesłać do dnia 10 kwietnia br. na osk@smpodzamcze.com.pl . W treści e-maila należy podać: Imię i wiek dziecka wykonującego wybraną domową czynność.

Fotografie sukcesywnie prezentowane będą naszej stronie internetowej oraz profilu FB. W dogodnym okresie zorganizowana zostanie także wystawa fotografii w OSK – o czym poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Najoryginalniejsze fotografie nagrodzimy niespodziankami (a mamy ich bardzo wiele!!!). 


PLIK DO POBRANIA:


 

 


 

do góry  |