AKTUALNOŚCI

  
 

„Jeśli na spacer to w maseczce” konkurs fotograficzny 
24.04.2020

Od 20 kwietnia w Polsce wprowadzono pierwsze zmiany w ograniczeniach, które mają pomóc nam powrócić do stanu sprzed pandemii koronawirusa. Zostały otwarte m.in. lasy i parki. To wiadomość, na którą czekało wiele osób. W lesie nie ma obowiązku korzystania z maseczki, natomiast jeśli chcemy pójść na spacer do parku w mieście, czy na skwer noszenie maseczek jest obowiązkowe.

 

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „Jeśli na spacer to w maseczce”, którego współorganizatorem jest Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Wałbrzych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografie (maksymalnie 2 szt.) przedstawiające uczestnika konkursu w przestrzeni publicznej w założonej maseczce. Fotografie należy przesłać do dnia 15 maja br. na osk@smpodzamcze.com.pl. W treści e-maila należy podać: Imię i wiek dziecka – uczestnika konkursu.

Fotografie sukcesywnie prezentowane będą naszej stronie internetowej oraz profilu FB. Najoryginalniejsze fotografie wyłonione zostaną przez Komisję Konkursową i nagrodzone.


PLIK DO POBRANIA:


 

 


 

do góry  |