AKTUALNOŚCI

  
 

Akcja społeczna – „Walczymy z koronawirusem” 
27.08.2020

Wszyscy musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń i rekomendacji mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii koronowirusa. W szczególności dotyczy to dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny. I właśnie z myślą o nich zainicjowana została lokalna akcja społeczna związana z zachowaniem bezpieczeństwa w czasie panującej pandemii. 

W ramach realizowanej akcji dla uczennic i uczniów wałbrzyskich placówek szkolnych wydrukowane zostały nalepki dotyczące zachowania dystansu oraz mycia rąk. Nalepki sukcesywnie przekazywane będą do dyrektorów szkół z prośbą o dystrybucję wśród dzieci.

Organizatorami akcji są: Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz SuperFotograf.pl Kodak Express.

Przypominamy, że ponadto obowiązują ogólne zasady higieny m.in. zasłanianie ust podczas kichania i kaszlu oaz zakładanie maseczek w środkach transportu oraz sklepach i miejscach użyteczności publicznej.

 

   

   

   

   

 


 

do góry  |