AKTUALNOŚCI

  
 

Specyficzna wystawa fotograficzna 
14.09.2020

W dniu 11 września w sali wystawowej Ośrodka Społeczno-Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” Wałbrzych odbył się wernisaż ogólnopolskiej wystawy fotografii, o osobliwym tytule „Znaki czasu epidemii”.

Uczestnikami wystawy są fotografowie z całej Polski. Każdy z nich zainspirowany tym samym tematem, na swój własny sposób, z pasją, podejmuje artystyczny trud fotografowania.

Pragnie ukazać ludzkie doznania, stan ducha, w zderzeniu z nową, nieznaną dotąd i niejednokrotnie też kontrowersyjnie pojmowaną rzeczywistością - pandemii koronawirusa - pełną obaw, ale nierzadko i optymizmu, obdarzoną zwątpieniem, ale także w obliczu nadziei, wachlarza nastrojów i twórczych inspiracji.

Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję spojrzenia na nas – ludzi, jacy byliśmy w minionym czasie i do konfrontacji z sobą, czyli refleksji na ile zmieniło nas i nasze życie to, co przeżyliśmy i jakie znaleźliśmy antidotum na dalszy czas.

Organizatorzy wydarzenia: Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” i Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej otrzymali gratulacje od Państwowego Inspektoratu Sanitarnego za podejmowanie znaczących przedsięwzięć w okresie panującej pandemii.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 


 

 


 

do góry  |