AKTUALNOŚCI

  
 

Wystawa poplenerowa Forum Fotografii Krajoznawczej PTTK
08.03.2020

Nasi goście, fotografowie krajoznawcy, reprezentujący Oddziały PTTK z całej Polski – w wielu miejscach naszej wałbrzyskiej ziemi starali się przy pomocy obiektywu, odkrywać rozmaite miejsca i przetwarzać ich niezwykłość na obrazy o bogatej wymowie artystycznej. 

Przenieśmy się w sferę klimatów plenerowych, gdzie urokliwy spektakl odegrają mrok nocy, blask słońca, światło budzącego się poranka z kroplami rosy i ścielącą się mgłą, cienie odchodzącego dnia, zmrok ogarniający tajemnice starych zamków, uroki miasta ze wszystkimi ich szczegółami, zaułkami, detalami architektury, miejskim gwarem, biedą, ubóstwem, czy też przepychem, krople deszczu, rozmywający powietrze ogień w ognisku, staw w kolorze odbijającego się w nim nieba, liść porzucony zbyt wcześnie przez drzewo i kwiat upominający się o spojrzenie. To wszystko prezentuje Państwu 39 autorów na 74 zakwalifikowanych do wy26 marca 2021 r. godz. 17:00 do Sali wystawowej Ośrodka Społeczno - Kulturalnego SM Podzamcze.

Po oficjalnym otwarciu wystawy zapraszamy na pokaz niezwykłych etiud autorstwa członków Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK O/Z Wałbrzyskiej

 

 


 

do góry  |