AKTUALNOŚCI

  
 

„Znaki Czasu Epidemii” w Sanepidzie 
29.06.2021

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałbrzychu zaprezentowano najciekawsze ekspozycje z ogólnopolskiej wystawy fotografii, o osobliwym tytule „Znaki czasu epidemii”. Wernisaż wystawy miał miejsce w sali wystawowej Ośrodka Społeczno-Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w dniu 11 września 2020 r.

Autorzy prac pragną ukazać ludzkie doznania, stan ducha, w zderzeniu z nową, nieznaną dotąd i niejednokrotnie też kontrowersyjnie pojmowaną rzeczywistością - pandemią koronawirusa - pełną obaw, ale nierzadko i optymizmu, obdarzoną zwątpieniem, ale także w obliczu nadziei, wachlarza nastrojów i twórczych inspiracji.
Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję spojrzenia na nas – ludzi, jacy byliśmy w minionym czasie i do konfrontacji z sobą, czyli refleksji na ile zmieniło nas i nasze życie to, co przeżyliśmy i jakie znaleźliśmy antidotum na dalszy czas.

Inicjatorzy i organizatorzy wydarzenia: Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej oraz Sekcja Oświaty i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałbrzychu.

   

   

 

 

 


 

do góry  |