AKTUALNOŚCI

  
 

Sportowa impreza dla biegaczy 
04.01.2024

W dniu 14 stycznia 2024 r. odbędzie się XXV Memoriał Stanisława Kaczmarka o Puchar Prezesa Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Impreza zorganizowana zostanie przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w „Podzamcze” w Wałbrzychu i Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Partnerami wydarzenia będą: Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL oraz miejskie TKKF.

Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania dystans 2.200 m., 4.400 m. lub 6.600 m, w zależności od kategorii wiekowych. Trasa przebiegać będzie na obszarze otuliny Książańskiego Parku Krajobrazowego.

W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka opakowań aluminiowych pn. „Każda puszka cenna” oraz akcja promująca zdrowe odżywianie i prowadzenie aktywnego stylu życia zorganizowana przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wałbrzychu.

Zwycięzcy zostaną uhonorowani pucharami i innymi trofeami sportowymi. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają okolicznościowe dyplomy oraz napoje izotoniczne przekazane przez Fundację RECAL.


PLIK DO POBRANIA:


 


 

do góry  |