Jesteśmy laureatem programu DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2012
06.03.2012


    
W rankingu Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych Województwa Dolnośląskiego Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze sklasyfikowana została na III miejscu. DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2012 to ogólnopolski program uznaniowy, realizowany przez redakcję Strefy Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. 

Celem programu jest wzmocnienie wizerunku polskiej spółdzielczości mieszkaniowej i komunikowanie zasadniczych idei przyświecających potężnemu, polskiemu ruchowi spółdzielczemu. Program ma za zadanie upowszechniać, a także propagować właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania spółdzielni i sprawne zarządzanie przez nie zasobami mieszkaniowymi.

Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zarządzania zasobami mieszkaniowymi, obsługi i działalność prospołecznościowa.

Przyznany tytuł brzmi dumnie i jest wiarygodną gwarancją rzetelności, solidności oraz wysokiej dbałości zarządzania, a także obsługi zasobów mieszkaniowych Spółdzielni. Dodatkowo jest doskonałym podsumowaniem długoletniej historii, tradycji i szeregu odważnych decyzji podejmowanych przez kolejno działające Zarządy dla wspólnego dobra mieszkańców osiedla oraz członków, docenionej przez Redakcję Strefy Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.


 

  

do góry  |